Nejoblíbenější typy e-cigaret pro začátečníky

Konec roku se pomalu, ale jistě blíží. Co to znamená pro spoustu z nás? Nejen shánění dárků a vybírání silvestrovských pobytů, ale také myšlenky na novoroční předsevzetí. Drtivé procento kuřáků si dává rok co rok totožné předsevzetí, které se jim však nedaří dodržet. Pokud je to i váš případ a myslíte své rozhodnutí smrtelně vážně, poradíme vám, jaké typy elektronických cigaret vám mohou pomoci v počátcích odvykací kúry.

 

4clanek - eGoCEAbsolutní jednička na trhu

Mezi nejoblíbenější a zároveň nejprodávanější elektronické cigarety patří bezpochyby cigareta eGo-CE4+. Mezi její největší přednosti patří design, variabilní clearomizery i praktické víčko, které ocení zejména ženy. Tuto e-cigaretu zakoupíte za 650 Kč a vybírat ji můžete z několika barevných variant.

Zobrazit detailní informace o e-cigaretě

 

4clanek - eGoVIVINovaModerní a stylová

S elektronickou cigaretou eGo + VIVI Nova si budete připadat opravdu výjimeční. Dostane vás svým designem, funkčností i variabilitou. Cigareta je vhodná jak pro začátečnické kuřáky e-cigaret, tak i pro jejich zkušené uživatele. Tato e-cigareta je vhodná zejména pro náročné kuřáky, kteří si zakládají na jedinečném vzhledu a moderním designu. Model eGo + VIVI Nova nyní pořídíte za akční cenu 1 290 Kč.

Zobrazit detailní informace o e-cigaretě

 

elektronicka-cigareta-emod-joyetech_w375_h203Spousta praktických funkcí pro vás

Elektronická cigareta Joyetech eMod nabízí spoustu vychytávek, mezi které patří například nový clearomizer s inovativní hlavou atomizeru, praktický otočný kroužek, který umožňuje otočení cigarety až o 360º, nastavení výkonu a napětí nebo připojení k MVR softwaru. Kromě toho můžete průběžně kontrolovat stav baterie prostřednictvím přehledné indikace. E-cigaretu zakoupíte za 2 199 Kč.

Zobrazit detailní informace o e-cigaretě

 

 

4clanek - iGOiSmokaV jednoduchosti je krása

E-cigareta iGO iSmoka je vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé uživatele e-cigaret. Cigareta je poněkud větší a proto může působit na okolí velmi zajímavě. Její součástí jsou výkonné měnitelné baterie, které vydrží opravdu dlouho. Cigaretu pořídíte za 1 290 Kč.

Zobrazit detailní informace o e-cigaretě

 

 

Stále si ještě nevíte rady? Tipy pro snadný výběr elektronické cigarety naleznete také na této stránce.